AnalizaWWW Nowoczesna analiza WWW http://analizawww.pl/ pl_PL EasyRSS Dnia 12.12.2011 odbyła się premiera najnowszego produktu Enterso, programu do mailingu AdMailer 3. Program rewolucjonizuje masową wysyłkę maili, oszczędzając dla swoich użytkowników czas i pieniądze. Zachęcamy do zapoznania się z nową funkcjonalnością. Wed, 04 Jan 2012 14:43:42 +0100 http://analizawww.pl/ W ostatnim dniu maja firma Enterso wzieła udział w spotkaniu branży IT w Poznaniu StartUp-IT. Warsztaty branży internetowej organizowane w Poznaniu są cyklicznie i mają na celu dzielenie się wiedzą i doświadczeniem zakresu IT. W ostatnim dniu maja firma Enterso wzieła udział w spotkaniu branży IT w Poznaniu StartUp-IT. Warsztaty branży internetowej organizowane w Poznaniu są cyklicznie i mają na celu dzielenie się wiedzą i doświadczeniem zakresu IT. Wojciech Kłodziński – Prezes Zarządu Enterso Sp. z o.o. wygłosił seminarium na temat „Narzędzia do pozycjonowania stron”. Informacje przekazane uczestnikom m. in. o działaniu algorytmu Google, czynnikach wpływających na pozycję strony w wynikach szukania, optymalizacji stron internetowych tak by zdobywały czołowe pozycje w wyszukiwarkach, zainteresowały nie tylko osoby z branży SEO. Punktem kulminacyjnym warsztatów było zaprezentowanie narzędzi efektywnie wykorzystywanych w pozycjonowaniu stron.]]> Mon, 31 May 2010 00:00:00 +0200 http://analizawww.pl/ Już tradycyjnie, bo od 2006 roku Prezydent naszego miasta ogłasza Konkurs Gospodarczy, którego celem jest promocja najlepszych przedsiębiorstw Szczecina oraz inspirowanie ich rozwoju, promowanie postaw proinwestycyjnych, ale też zwiększenie konkurencyjności szczecińskich przedsiębiorstw. Konkurs Gospodarczym Prezydenta Miasta Szczecin Już tradycyjnie, bo od 2006 roku Prezydent naszego miasta ogłasza Konkurs Gospodarczy, którego celem jest promocja najlepszych przedsiębiorstw Szczecina oraz inspirowanie ich rozwoju, promowanie postaw proinwestycyjnych, ale też zwiększenie konkurencyjności szczecińskich przedsiębiorstw. W tegorocznej edycji konkursu, podobnie jak w roku ubiegłym uhonorowano naszą firmę ogromnym wyróżnieniem w postaci Nominacji w kategorii „Mikroprzedsiębiorstwo”. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu oraz oficjalne wręczenie nagród i nominacji odbyło się w dniu 10 maja w trakcie gali wręczenia Nagród Gospodarczych Prezydenta Miasta Szczecin za 2009 rok w Teatrze Współczesnym w Szczecinie.

Uroczystość wręczenia
Uroczystość wręczenia
Uroczystość wręczenia
Uroczystość wręczenia
]]>
Mon, 10 May 2010 00:00:00 +0200 http://analizawww.pl/
Festiwal Przedsiębiorczości BOSS czyli Bardzo Odpowiedzialny Start w Samodzielność ma na celu promowanie przedsiębiorczości wśród studentów i absolwentów wyższych uczelni, a także wsparcie w tworzeniu kariery zawodowej. Integralną częścią wydarzenia są spotkania z ludźmi sukcesu, szkolenia motywujące oraz profesjonalne warsztaty. Festiwal Przedsiębiorczości BOSS Festiwal Przedsiębiorczości BOSS czyli Bardzo Odpowiedzialny Start w Samodzielność ma na celu promowanie przedsiębiorczości wśród studentów i absolwentów wyższych uczelni, a także wsparcie w tworzeniu kariery zawodowej. Integralną częścią wydarzenia są spotkania z ludźmi sukcesu, szkolenia motywujące oraz profesjonalne warsztaty.

Wojciech Kłodziński na Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS
Zobacz
Festiwal jest cykliczny, odbywa się rokrocznie na przełomie marca i kwietnia, i obejmuje 21 ośrodków akademickich w całej Polsce. BOSS jest jednym z największych wydarzeń studenckich w naszym kraju. W ramach zachodniopomorskiej edycji Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS 2010, nad którą patronat objęli Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego oraz Prezydent Miasta Szczecin, w dniach 29-31 marca odbyły się darmowe szkolenia skierowane do studentów wyższych uczelni naszego miasta. Enterso przeprowadziło szkolenie otwierające Festiwal na wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług przy ul. Cukrowej 8 pt. „Skuteczna promocja w sieci”.]]>
Mon, 29 Mar 2010 00:00:00 +0200 http://analizawww.pl/
Na pierwszym w tym roku szczecińskim spotkaniu Netcamp opowiadaliśmy o narzędziach do pozycjonowania stron internetowych oraz takich, które ułatwiają zdobycie pozycji lidera w wyszukiwarkach internetowych. Staraliśmy się przekazać wiedzę uniwersalną i pokazać, że z SEO narzędzi mogą w pełni efektywnie korzystać również osoby niezwiązane zawodowo z pozycjonowaniem. NetCamp Na pierwszym w tym roku szczecińskim spotkaniu Netcamp opowiadaliśmy o narzędziach do pozycjonowania stron internetowych oraz takich, które ułatwiają zdobycie pozycji lidera w wyszukiwarkach internetowych. Staraliśmy się przekazać wiedzę uniwersalną i pokazać, że z SEO narzędzi mogą w pełni efektywnie korzystać również osoby niezwiązane zawodowo z pozycjonowaniem. Temat okazał się na tyle interesujący, że stał się przyczynkiem do rozpoczęcia dyskusji i dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniem z pracy z narzędziami do search engine marketing’u. Netcamp to już cyklicznie organizowane spotkania branży internetowej służące lokalnej integracji oraz networkingu w miłej atmosferze.

]]>
Fri, 29 Jan 2010 00:00:00 +0100 http://analizawww.pl/
Konkurs Gospodarczy Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego jest jednym z najstarszych i nieprzerwanie trwających konkursów w naszym województwie. Konkurs ma na celu wyróżnienie najlepszych firm, podmiotów i inicjatyw działających w różnych dziedzinach. Konkurs Gospodarczy Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego jest jednym z najstarszych i nieprzerwanie trwających konkursów w naszym województwie. Konkurs ma na celu wyróżnienie najlepszych firm, podmiotów i inicjatyw działających w różnych dziedzinach. Również promocję działalności gospodarczej, nowatorstwa, transferu technologii oraz najdynamiczniej rozwijających się firm i instytucji w naszym regionie. Konkurs Gospodarczy Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego 2009 to swoisty finał tego typu przedsięwzięć. Rokrocznie do konkursu przystępuje kilkadziesiąt firm, organizacji oraz podmiotów z obszaru województwa zachodniopomorskiego.

Kategoria - firma roku
Kategoria - firma roku Zobacz
Kategoria - produkt roku
Kategoria - produkt roku Zobacz
W ramach tegorocznej edycji Konkursu wpłynęły 53 zgłoszenia. Na posiedzeniu w dniu 25 września 2009 roku Kapituła Konkursu Gospodarczego Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego przyznała naszej firmie dwie nominacje w następujących kategoriach: Firma Roku oraz Produkt Roku (za program Adder). 8 października Członkowie Kapituły odwiedzili siedzibę naszej firmy, by następnie w dniu 20 października br. na kolejnym posiedzeniu wybrać nominowanych do Nagrody Gospodarczej Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Ogłoszenie wyników konkursu wraz z wręczeniem Nagród Gospodarczych odbyło się 21 grudnia 2009 r. podczas Wielkiej Gali Konkursu Gospodarczego Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.
Uroczystość wręczenia
Uroczystość wręczenia
Uroczystość wręczenia
Uroczystość wręczenia
Uroczystość wręczenia
Uroczystość wręczenia
]]>
Mon, 21 Dec 2009 00:00:00 +0100 http://analizawww.pl/
<p> Ideą konkursu Krajowi Liderzy Innowacji jest identyfikowanie oraz promowanie przedsięwzięć i inicjatyw o charakterze rozwojowym oraz innowacyjnym. Punktem oceny charakteru rozwojowego i innowacyjnego, w ramach konkursu, jest wprowadzenie nowego rozwiązania/projektu w ocenianym podmiocie. </p> Tytuł - Innowacyjna firma
Zobacz

Ideą konkursu Krajowi Liderzy Innowacji jest identyfikowanie oraz promowanie przedsięwzięć i inicjatyw o charakterze rozwojowym oraz innowacyjnym. Punktem oceny charakteru rozwojowego i innowacyjnego, w ramach konkursu, jest wprowadzenie nowego rozwiązania/projektu w ocenianym podmiocie. Organizatorem konkursu jest Fundacja Innowacji i Rozwoju z siedzibą w Warszawie. Dotychczas konkurs "Krajowi Liderzy Innowacji - 2009" został objęty patronatem m.in. przez: Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Narodowy Bank Polski, Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej, Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, Marszałków poszczególnych województw.


Wyróżnienie - Innowacyjna firma
Zobacz
Przedsięwzięcie składa się z dwóch edycji: regionalnej (16 województw) oraz ogólnopolskiej. W edycji regionalnej (województwo zachodniopomorskie) firma Enterso otrzymała Nagrodę w kategorii Innowacyjna Firma oraz została zakwalifikowana do edycji ogólnopolskiej. Ogłoszenie wyników ogólnopolskich odbyło się w Warszawie w 15 grudnia b.r. Spotkało nas ogromne wyróżnienie w kategorii innowacyjna firma podkategoria mikroprzedsiębiorstwo!

Krajowi Liderzy Innowacji
]]>
Tue, 17 Nov 2009 00:00:00 +0100 http://analizawww.pl/
Miło nam poinformować, że nasza firma wdrożyła i stosuje Normę ISO 9001:2008 oraz pomyślnie przeszła certyfikację Systemu Zarządzania Jakością w zakresie projektowania i tworzenia aplikacji komputerowych oraz tworzenia własnych biznesplanów. Certyfikat
Zobacz

Miło nam poinformować, że nasza firma wdrożyła i stosuje Normę ISO 9001:2008 oraz pomyślnie przeszła certyfikację Systemu Zarządzania Jakością w zakresie projektowania i tworzenia aplikacji komputerowych oraz tworzenia własnych biznesplanów. Norma jest ukierunkowana przede wszystkim na zrozumienie i spełnienie wymagań Klienta, czyli określonych potrzeb względem firmowych produktów Enterso. Stosowanie Normy w naszej firmie odbywa się w myśl następujących zasad:

  1. Zorientowanie na Klienta, czyli koncentracja na obecnych i przyszłych potrzebach Klientów wraz z działaniami mającymi na celu ich zaspokojenie.

  2. Przywództwo. Kadra kierownicza odpowiada m.in. za wyznaczenie celów i strategii, a także kierunków rozwoju firmy. Również za motywowanie i zaangażowanie wszystkich pracowników przedsiębiorstwa w rozwój firmy i stwarzanie sprzyjających ku temu warunków.

  3. Zaangażowanie wszystkich pracowników.

  4. Procesowe podejście wynikające z przekonania, że zarówno skuteczność jak i efektywność organizacji zależą w większości od jakości realizowanych w niej procesów.

  5. Systemowe podejście do zarządzania, w którym zarządzanie jest rozumiane i traktowane, jako wzajemnie powiązane ze sobą procesy.

  6. Nieustające doskonalenie, czyli ciągłe doskonalenie realizowanych w firmie procesów, w szczególności zaś działań mających na celu zwiększenie prawdopodobieństwa zadowolenia naszego Klienta.

  7. Rzeczowe podejście do podejmowanych w firmie decyzji polegające na oparciu o sprawdzone, logicznie przeanalizowane informacje.

  8. Wzajemnie korzystne powiązania z dostawcami.


Norma ISO 9001 to standard akceptowany i rozpoznawany na całym świecie. Wierzymy, że wprowadzony do naszej firmy System Zarządzania Jakością pozwoli nam na jeszcze lepszą obsługę naszych Klientów, pomoc techniczną i gwarancyjną, a stosowane Normy ISO przyniosą Państwu wymierne korzyści.
„Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013”

]]>
Mon, 02 Nov 2009 00:00:00 +0100 http://analizawww.pl/
Z początkiem listopada 2009 roku rozpoczęliśmy współpracę ze Stowarzyszeniem „Po To Jestem”. Stowarzyszenie zajmuje się wspieraniem rozwoju i terapią osób niepełnosprawnych fizycznie i intelektualnie. Główną metodą pracy jest dogoterapia.

Z początkiem listopada 2009 roku rozpoczęliśmy współpracę ze Stowarzyszeniem „Po To Jestem”. Stowarzyszenie zajmuje się wspieraniem rozwoju i terapią osób niepełnosprawnych fizycznie i intelektualnie. Główną metodą pracy jest kynoterapia.


Kynoterapia zwana również dogoterapią to metoda terapii polegająca na wykorzystaniu kontaktu z wyszkolonym psem terapeutycznym w pracy z ludźmi potrzebującymi wsparcia.


]]>
Wed, 28 Oct 2009 00:00:00 +0100 http://analizawww.pl/
2 września br. na łamach magazynu Komputer Świat Ekspert (nr 05/2009 r) zagościł w wersji TRIAL program SemiAdder. Program SemiAdder w Komputer Świat Ekspert
Zobacz
2 września br. na łamach magazynu Komputer Świat Ekspert (nr 05/2009 r) zagościł w wersji TRIAL program SemiAdder.

Wersja TRIAL posiada pełną funkcjonalność programu SemiAdder przeznaczonego do półautomatycznego pozycjonowania przy ograniczeniu licencji do 120 dni.

Z dniem wejścia magazynu na półki sklepowe uruchomiony został szczegółowy serwis pomocy systemu SemiAdder www.semiadder.pl/pomoc.html, pomoc techniczną można również uzyskać poprzez kontakt e-mail bok@semiadder.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 791 791 151.

Czytelników Komputer Świat Ekspert'a zapraszamy do instalowania programu. Dodatkowe, szczegółowe informacje nt systemu znajdą Państwo w artykule na pierwszej stronie magazynu Komputer Świat Ekspert nr 05/2009 oraz na stronie produktowej www.semiadder.pl

  Zobacz artykuł

]]>
Mon, 14 Sep 2009 17:36:59 +0200 http://analizawww.pl/